הסיפור של יו ווטש

™UWatch שינה לנו את החיים לטובה ועשינו כל מה שצריך כדי להביא את הבשורה לעוד משפחות

זה התחיל כשתכננו נסיעה ארוכה בקיץ עם הילדים ליוון ורציתי ליצור לי ולהם תחושת ביטחון שם. שיוכלו להסתובב ולא להיעלם לי.

חיפשתי חודשים מוצר טוב, שאוכל גם להתקשר אליהם, גם למצוא אותם על המפה וגם לא למלא אותם בקרינה.
ובסוף מצאתי! והוא פשוט מעולה!
עד לטיסה ליוון לא הצלחתי למצוא את השעון טלפון הנכון, אבל לא התייאשתי והמשכתי לחפש ולשמחתי גיליתי שהוא עוד יותר שימושי בחיי היומיום שלנו כמשפחה, ולקיץ הקרוב ישמש אותנו גם בחו”ל

כששאלתי את הבן שלי אחרי שבועיים שהלך עם השעון טלפון על היד איך הוא מרגיש איתו – הוא אמר לי: “אבא, זה בעיקר נותן לי תחושת ביטחון”. באותו רגע הייתי מבסוט כמו שרק אבא שהצליח במשימה יכול להיות… ואז גם החלטתי שאני מביא את הבשורה הזו לעוד משפחות.

מעבר לתחושת הביטחון שלהם ושלי השעון הזה גם שיפר לי את היום-יום משמעותית. אין יותר לחפש אותם בבית הספר באיסוף, אין את הלחץ של לאחר לחוג ולהתחיל לחשוב איך אני מודיע להם, אין יותר לחכות שיאספו את הדברים מהחבר כשאני בדיוק ממהר לתחנה הבאה – לחיצה קטנה, מדבר איתם ובזה זה נגמר.

ואת כל זה אני מקבל – בלי קרינה של בלוטוט’ ודור 4 וכל הדברים האלה. טלפון “טיפש” או יותר נכון בטוח , על היד כשהם מחוץ לבית. אין התמכרות למסך, אין לשכוח ולאבד, אין בעיות.

בחלום שלי ילדים מתחילים עם סמארטפונים בכיתה ז’ ועד אז נהנים אחד מהשני ומהמוח היצירתי שלהם. ובחלום הזה הם מרגישים בטוחים ואנחנו זמינים אחד לשני. השעון טלפון הזה הגשים לי את החלום ואני מזמין אתכם להכניס את זה לחיים שלכם ושל הקהילה שלכם. כשכולם עושים את זה – יורד הלחץ מהסמארטפונים ומהמסך ואנחנו חוסכים לילדים שלנו כמה שנים של התמכרות ועוגמת נפש מהמדיה החברתית והתכנים הלא מוגנים.

קנו עכשיו למשפחה שלכם. התנסו. זה לא עולה הרבה. זה קל. ושתפו את קבוצת ההורים של הכיתה שלכם – אם קונים יחד יש גם הנחה קבוצתית וגם מגדילים את השינוי החברתי!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.